Danışmanlık Hizmetleri, Süreç Danışmanlığı

Süreç Danışmanlığı

Süreç Danışmanlığı

 

Denetimlere Hazırlık ;

Firmamız kalite yönetim sistemlerinin kurulması, ilgili projelerde işletilmesi ve müşteri firmanın tüm personelinin Belgelendirme kuruluşundan gelecek denetime tam olarak hazır hale getirilmesi konularında danışmanlık hizmeti vermektedir:

Hibe ve Teşvikler ;

Şirketinize uygun olan yapmış olduğunuz ve yapacak olduğunuz bütün hibe ve teşvikler ile ilgili sizlere danışmanlık hizmetini sunmaktayız. Hibe ve teşviklerin başvurularından daha önemlisi sürecin yönetilmesi ve hibe ödemelerinin banka hesabına girene kadar takibini yapmaktayız. Şeffaf olarak sizlere yararlanmış olduğunuz hibe ve teşvikleri rapor etmekteyiz.

Kişisel Verilerin Korunması Süreçleri :

Firmanıza Kişisel Verileri Koruma Kanunu kapsamında ilgili sistemin kurulması, uygulanması ve işyerinin denetime hazır hale getirilmesi ve denetlenmesi için kurumsal sürdürülebilirliğin sağlanması ile ilgili faaliyetlerin koordine edilmesi ve yönlendirilmesi kapsamında hizmet veriyoruz.

Barkod  

Tescil işlemlerinin başından sonuna kadar bütün işlemleri takip ediyoruz. Güvenilir ve garantili yöntemlerle zaman kaybını önlüyoruz. Başvurunuz ile ilgili bütün aksaklıkları tamamen ortadan kaldırıyoruz.

Diğer Hizmetlere Gözatın

Diğer Hizmetler

Uluslararası Patent Tescili

Danışmanlık Hizmetleri

Patent Yurtdışı Faydalı Model Tescili

Danışmanlık Hizmetleri

Com.tr Marka Tescili

Danışmanlık Hizmetleri

Patent Belgesi Lisansı

Danışmanlık Hizmetleri