Danışmanlık Hizmetleri, Marka Patent Danışmanlığı

Patent İzleme ve Takibi

Patent İzleme ve Takibi

Günümüzde birçok firma bu noktada düşünce bakımından ortak bir paydada buluşuyor. Fakat üretim maliyetlerinin ve süreçlerinin uzunluğu firmaları zorlasa dahi bu noktada gidişata dur deyip değişimi farklılaşmayı yeniliği kabul eden ön plana çıkmayı gerçekten isteyen ve bu yolda çaba sarf edenler başarıyı elde ediyor.

Birçok firma yeniliğin, değişimin avantajlarını bilse de bunun için gerekli maddi, manevi yatırımları araştırma ve geliştirme konusundaki bütçelendirmeyi yapmak konusunda hep ürkek davranmaktadır. Sebebi ise Ar-Ge uygulamaları için yaygınlaşmış ve çok iyi bilinen sistemlerin olmamasıdır.

“PATENT ANALİZ” hizmeti kapsamında firmaların eğitim, piyasa analizi; ar-ge gibi çalışmalarına destek vermek. Ulusal ve uluslararası platformlardaki patentleri sektörel ve firmaya özel yaklaşımlarla değerlendirip; Yüksek maliyet ve masraf gibi görülen önyargıların önüne geçerek sektördeki gelişmeleri izleyip ihtiyaç duyulan yenilikleri gerçekleştirmedeki avantaj ve faydayı ortaya çıkartan özel bir hizmettir.

Diğer Hizmetlere Gözatın

Diğer Hizmetler

Patent Belgesi Yıllık Harç Ücretleri

Danışmanlık Hizmetleri

Logo ve Slogan Tescili

Danışmanlık Hizmetleri

İncelemeli Patent

Danışmanlık Hizmetleri

Marka Tescil

Danışmanlık Hizmetleri